• 0800-40-17-15
  • (067) 488 - 17 - 51
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 8:00 - 21:00
Відеоспостереження
Відеоспостереження

Відеоспостереження


Замовити послугу відеоспостереження

 

Зростання темпів сьогоднішнього життя змушують сучасної людини жити і працювати воістину в шаленому ритмі. Тому, як ніколи сучасна людина потребує повноцінного відпочинку. А повноцінний відпочинок на увазі під собою в першу чергу відчуття повної безпеки. Установка системи відеоспостереження в будинку, на роботі дозволяє в повній мірі це відчуття получіть.Монтаж системи відеоспостереження на заміській ділянці, в міській квартирі, на виробничому об'єкті, на складах, в офісних приміщеннях дозволить мати повну інформацію про те, що відбувається, як у вашій присутності, так і тоді, коли Вас немає ні будинку, ні на роботі. Мати гарну сторожову собаку дуже добре, але, на жаль, собака не зможе повністю адекватно прореагувати на ситуацію, що склалася. Не зможе фотографічно передати, хто і коли проникав на об'єкт, що охороняється. Установка системи відеоспостереження, навіть найпростішої дозволить володіти інформацією про події, що відбуваються на об'екте.На сьогоднішній день ринок з монтажу систем відеоспостереження пропонує широкий спектр послуг на дану тематику. Залежно від значимості охоронюваних об'єктів наша компанія готова надати повну інформацію про те, яке обладнання необхідно на вашому об'єкті, як воно буде працювати і т.д. Кваліфіковані співробітники дадуть повну консультацію по установці системи відеоспостереження на вашому об'єкті відповідно до ваших потреб, технічними завданнями та ін. Іноді достатньо установки відеоспостереження, що складається з однієї камери, відеореєстратора, монітора, щоб знати все про події, що відбуваються на об'єкті.

Тарифи і розцінки:

У зв'язку з тим, що технології на сьогоднішній день розвиваються величезними темпами, і кожен день на ринку з'являються нові рішення з більш доступними цінами, а також з огляду на індивідуальний підхід до кожного клієнта, вартість обладнання слід уточнювати на момент замовлення. При цьому, зі свого боку ми можемо гарантувати найнижчі розцінки на послуги монтажу і налаштування, при збереженні високої якості і професіоналізму.

Зв'яжіться з нашими консультантами за телефонами, представленим на сайті, і отримаєте кваліфіковану допомогу в оргінізаціі Вашої безпеки.


Контакти

Безкоштовний номер техпідтримки:

headphones

 0800-40-17-15

Lifecell logo 14  093 069-31-93
Kyivstar logo 14  067 488-17-51
Vodafone logo 14  095 017-07-89
   

Детальніше...

Приєднуйтесь до нас:
facebook   instt   telegram viber
© 2012 - 2024 ТОВ "Ліманет" Україна, Роздільнянський район, смт. Лиманське, Військове містечко, будинок б/н. лiц. НР № 00453-п вiд 22.07.16. Всі права захищені.